Tartalomjegyzék

Tanulók

ÉvszámNévOsztálySzakma
2000Tóth Gergely2/14BGépipari számítástechnikai technikus
2000Kalmár Péter2/14BGépipari számítástechnikai technikus
2000Baranyai Gábor2/14BGépipari számítástechnikai technikus
2001Kottra Richárd2/14ASzámítástechnikai programozó
2001Balla Sándor2/14BGépipari számítástechnikai technikus
2001Pintér Tamás2/14BGépipari számítástechnikai technikus
2002Papp András2/14EGépipari számítástechnikai technikus
2002Horváth Roland2/14BGépipari számítástechnikai technikus
2002Csizmadia Gábor2/14CGazdasági informatikus I.
2003Sárvári Balázs2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2003Keresztes Dániel István2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2003Kemény Ádám2/14CMűszaki üzletszervező technikus
2004Somogyi András2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2004Telekesi András2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2004Varga István2/14BMűszaki számítástechnikai technikus
2005Szelle László2/14CGépipari számítástechnikai technikus
2005Dömötör ÁkosGépipari számítástechnikai technikus
2005Pék Gábor2/14ASzámítástechnikai programozó
2006Szabó Zoltán2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2006Hanák Róbert2/14BMűszaki számítástechnikai technikus
2006Mészáros József2/14ASzámítástechnikai programozó
2007Tóth Attila2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2007Molnár Béla2/14DGépipari számítástechnikai technikus
2007Németh Péter2/14BMűszaki számítástechnikai technikus
2008Major Péter2/14ASzámítástechnikai programozó
2008Szilágyi Dávid2/14CGazdasági informatikus I.
2008Gács Gergő2/14BMűszaki számítástechnikai technikus
2009Borsodi Balázs2/14DGépgyártástechnológiai technikus
2009Szalay Dániel2/14BMűszaki informatikus
2009Kardos Szilárd2/14CGépgyártástechnológiai technikus
2010Sántha Levente Márk2/14B
2010Farkas Gábor2/14A
2010Asztalos Gábor2/14F
2011Benitsch Adrián2/14D
2011Varga László2/14C
2011Polgár László2/14D
2012Ulbrich László2/14E
2012Tóth Gábor2/14CGazdasági informatikus
2012Ványik Dániel2/14CCad-Cam informatikus
2013Hermann Gábor2/14A
2013Horti Norbert2/14A
2013Bella Dávid2/14D
2014Pusztai Zoltán2/14E
2014Ézsöl Krisztián2/14CGazdasági informatikus
2014Borbély Benedek Tamás2/14ASzoftverfejlesztő
2014Bogisich Dávid Ferenc2/14EGépgyártástechnológiai technikuskülöndíj
2015Lappincs Mátyás2/14ASzoftverfejlesztő
2015Somodi Áron2/14DCad-Cam informatikus
2015Henczidai Bálint2/14ASzoftverfejlesztő
2015Meszlényi Nóra2/14CGazdasági informatikuskülöndíj
2016Domján Tamás2/14DCad-Cam informatikus
2016Maráczi Marcell2/14ASzoftverfejlesztő
2016Molnár Jakab2/14DCad-Cam informatikus
2016Máté Miriam2/14DCad-Cam informatikuskülöndíj
2017Szabó Bence2/14DCad-Cam informatikus
2017Szák Zsolt2/14DCad-Cam informatikus
2017Veiner Marcell2/14CGazdasági informatikus
2018Kapocsi Máté5/13DCad-Cam informatikus
2018Cseresnyés Kristóf Bendegúz5/13ASzoftverfejlesztő
2018Orova László Illés5/13DCad-Cam informatikus
2018Szabó Klaudia Erzsébet5/13DCad-Cam informatikuskülöndíj
2019Seregi Bálint Leon5/13DCad-Cam informatikus
2019Baranyai Bence Bendegúz5/13ASzoftverfejlesztő
2019Karcag Tamás5/13ASzoftverfejlesztő
2019Tóth Nikolett5/13CGazdasági informatikuskülöndíj
2020Rosta Gábor5/13DCad-Cam informatikus
2020Petővári Bence György5/13DCad-Cam informatikus
2020Hegyi László5/13BMűszaki informatikus
2020Polgár Jusztina5/13CGazdasági informatikuskülöndíj


Tanári díjazottak